Uitvaartlocatie: EINDHOVEN

In de gemeente Eindhoven beschikken wij over het uitvaartcentrum Genneper Afscheidshuis aan de Felix Timmermanslaan 2, gelegen aan de Genneper Parken.

In ons, pas gerenoveerde, Genneper Afscheidshuis kun je terecht voor een persoonlijk en warm afscheid. Wij kunnen het afscheid voor jouw dierbare precies zo organiseren als gewenst. Alles is mogelijk. Zowel de verzorging van de overledene, de opbaring, het afscheid, als de horeca vind je bij ons onder één dak. Ons uitvaartcentrum beschikt over meerdere rouwkamers die ook gebruikt kunnen worden als 24-uurs kamer, een ruimte waar je ongeacht de dag of het tijdstip, bij je dierbare kan zijn.

Onze uitvaartverzorger in Eindhoven is Wijnand Stuart en hij staat, samen met het team van het Genneper Afscheidshuis, klaar om jou bij te staan.

Virtuele Tour

Ook indien je de uitvaart door een andere partij laat verzorgen is het mogelijk om afscheid te nemen van jouw overleden dierbare in het Genneper Afscheidshuis in Eindhoven. Onze faciliteiten zijn voor iedereen toegankelijk en onze gastvrouw staat je graag bij.

Van der Stappen uitvaartverzorging

Virtuele Tour

Ook indien je de uitvaart door een andere partij laat verzorgen is het mogelijk om afscheid te nemen van jouw overleden dierbare op onze locatie in Eindhoven. Onze faciliteiten zijn voor iedereen toegankelijk en onze gastvrouw staat je graag bij.

Ervaringen

9.4

Onze klantwaardering

Ervaringen

Onze klantwaardering:9.4

Van der Stappen

Actualiteiten

Van der Stappen_uitvaartverzorging_Myrthe Bruinzeel_tussen-hemel-en-hart_Genneper Afscheidshuis

Tussen hemel en hart, een avond verbinding

02 april 2026

Sommige momenten laten zich niet makkelijk uitleggen, maar je voelt meteen dat ze je raken. Zoals gebeurde tijdens de lezing ‘Tussen Hemel en Hart, waarin medium Myrthe Bruinzeel sprak over het herkennen van tekens uit een wereld die je niet ziet, maar soms wel voelt of ervaart.

Lees meer
Van-der-Stappen-uitvaartverzorging-Genneper-afscheidshuis-eindhoven-rouw-verlies-Elke-te-Raaij

Rouw als venster om te beseffen waar het om draait in het leven

19 maart 2026

Soms zijn er van die momenten die nog een poosje stof tot nadenken geven. Dat was precies wat er gebeurde tijdens de lezing rondom rouw en verlies in het Genneper Afscheidshuis, verzorgd door Elke te Raaij van Flow levenseindebegeleiding.

Lees meer
van-der-Stappen-uitvaartverzorging-Sarah-van-Hout-Trienekens-Afscheid-op-eigen-strandje

Afscheid op haar eigen strandje

12 maart 2026

Een afscheid in de eigen tuin, op haar geliefde strandje. Met kleurrijke bloemen namen familie en vrienden op een persoonlijke manier afscheid.

Lees meer

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief